درباره ما

مقدمه :

درباره ما (فروشگاه خرید و فروش تجهیزات پزشکی) مرجعی تخصصی برای خرید و فروش و اجاره تجهیزات پزشکی کارکرده و احیا شده می باشد.
این سامانه فعالیت خودرا در پژوهشکده بوعلی تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سال 1396 آغاز نمود.

شما می توانید تجهیزات بلا استفاده خود را به تجهیزات موردنیاز تبدیل کنید. از طریق کارشناسان ما می توانید تجهیزات مورد نظرتان را با اطمینان از سلامت و کیفیت دستگاه و قیمت واقعی محصول خریداری کنید.
و به دلیل گرده همایی فروشندگان تجهیزات پزشکی در این سامانه شما می توانید به صورت مستقیم از فروشنده اصلی دستگاه خود را خریداری کنید و یا از خدمات مشاوره جهت خرید کالای مورد نیاز خود استفاده کنید.

Iremade

واحد اجاره iremade :

درباره ما در واحد اجاره iremade بیشتر بدانید: باتوجه به پیشرفت امکانات و تجهیزات پزشکی و از طرفی افزایش خطر عفونتهای مقاوم به درمان بیمارستانی ، بسیاری از پزشکان دلسوز بعد از انجام اقدامات ضروری بیمارستانی اقدام به ترخیص بیمار می کنند. ما برای کاهش هزینه درمان به شما پیشنهاد می کنیم وسایل گران و یا سایر وسایل پزشکی مورد نیاز خود را که از ما و یا همکاران ما برای مدتی که مورد نیاز شماست اجاره کنید .

اجاره تجهیزات پزشکی کارکرده
تجهیزات بیمارستانی آی ریمید

آنچه ما واقعا انجام می دهیم؟

ایجاد بستری تخصوصی برای خریدو فروش مطمئن تجهیزات پزشکی کارکرده و همچنین با گردهمایی فروشندگان، بیشترین تنوع کالا را به شما عزیزان عرضه کنیم.

اهداف ما :

دسترسی آسان به دنیای تجهیزات پزشکی برای شما عزیزان.

بازگردانی تجهیزات پزشکی بلا استفاده به چرخه سلامت.

ارائه محصولات با مناسب ترین قیمت بر اساس ارزش واقعی محصول.

افزایش سطح آگاهی مهندسین پزشکی

تاریخچه شروع :

این سامانه فعالیت  خود را از سال 96 با همکاری مرکز کاتد تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز نمود. با شرکت ها و فروشگان بسیاری در سراسر کشور همکاری داریم.

اعضای تیم iremade :

هرانچه درباره ما باید بدانید، اعضای تیم iremade متشکل از مهندسین، کارشناسان و مشاوران مجرب در بخش های پشتیبانی، روابط عمومی، فروش و فنی می باشند که با انگیزه و پشتکار در جهت خدمت رسانی به شما عزیزان گرد هم آمده ایم.

تمام تلاش ما رضایت شما می باشد در این راستا مجرب ترین کارشناسان و مشاوران را برای همکاری دعوت کرده ایم تا بتوانیم کالا ها ارسال شده را برسی کرده تا از عمل کرد و اصل بودن تجهیزات اطمینان حاصل کنیم.

خدمات مشاره :

مشاوران ما در زمینه های زیر آماده خدمت رسانی هستند.

  1. تجهیزات کمک تنفسی
  2. تجهیزات بیمارستانی
  3. تجهیزات خانگی
  4. تجهیزات چشم پزشکی