نکات مهم در مورد دستگاه اکسیژن ساز

مقایسه انواع برندهای اکسیژن ساز خانگی

با توجه به شیوع کرونا بسیاری از بیماران باید از دستگاه اکسیژن خانگی استفاده کنند. ما در این مقاله به مقایسه و برسی انواع کمپانی های سازنده اکسیژن ساز می پردازیم. جهت آشنایی با برندهای اکسیژن ساز خانگی تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

بهترین برند های سازنده دستگاه اکسیژن ساز

Airsep Corporation

شرکت ایرسپ آمریکا بزرگترین سازنده دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و پرتابل در دنیا می باشد و کاملترین بازه محصولات خانگی را در بین سازنده گان این تجهیزات دارد و دستگاه های ساخت این شرکت در بیش از 100 کشور دنیا جهت درمان بیماران عرضه می گردند.

این شرکت تولید کننده اکسیژن ساز های خانگی با ظرفیت 5L ،8L ،10L و اکسیژن ساز های پرتابل می باشد. ایرسپ از نظرقیمت بسیار بالا تر از نمونه های مشابه می باشد.

Nidek Nuvo Lite Oxygen Concentrator

دومین برند مطرح نایدک می باشد، اکسیژن ساز های نایدک ( Nidek ) با ظرفیت 5L ،8L ،10L ساخت کشور آمریکا است. شرکت نایدک با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته نسبت به تولید، توسعه و عرضه محصولات با کیفیت در بازار جهانی دستگاه های اکسیژن ساز  برتر است و همیشه سعی بر آن داشته که برترین محصولات با بهترین کیفیت را برای مشتریان فراهم آورد.

Philips Ever Flo

دستگاه اکسیژن ساز فیلیپس آمریکا یکی از تجهیزات پزشکی پرکاربرد برای بیماران تنفسی است. این دستگاه با طراحی ارگونومیک، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. دستگاه اکسیژن ساز فیلیپس با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی دنیا تولیدشده است و کارایی بی‌نظیری با خرید این دستگاه تجربه خواهید کرد.

از نظر قیمت نیست ایرسپ و نایدک کم تر می باشد.

قبلی
آلارم های دستگاه اکسیژن ساز
بعد
چرا باید میزان قند خون را بررسی کرد ؟

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید